William Fitzsimmons - If You Would Come Back Home (Mikroboy Remix)
AA: Wallpaper Changer
Ha nem bírsz egy háttérkép mellett sokáig megmaradni, erre lesz szükséged. Ezzel az alkalmazással be tudsz tölteni egy képekkel/háttérképekkel teli mappát, majd beállíthatod, hogy milyen időközönként váltsa le a háttered.
Mumford and Sons - Hopeless Wanderer
A legutóbbi, 2011-es Babel c. albumról sajnos lemaradtam, és csak most jutott el hozzám. Az album hozza az előző színvonalát, de többet nem. Mondjuk nehéz is lenne überelni (arról itt készült bejegyzés) a Sigh no more-t. Egy ilyen albummal kezdeni egy zenei pályát nem semmi. Nem csoda, hogy az idei Grammy díjon olyan sok jelölésük van.
Most mégsem a "legjobb dalt" az I will wait-et hoztam, aminek egyébként a koncert klipjét érdemes megnézni, mert a srácok hihetetlen átéléssel játszanak, hanem a Homeless Wanderer-t.
A mellékelt klip pedig iPhone-nal készített film egy délutáni sétáról.
Hopeless Wanderers from jennifer london on Vimeo.A zenéjükről meg mindig az Into the wild feelingje jut eszembe...
AA: Pocket Tanks
Azt kell mondjam, VÉGRE! Gyerekkorom kedvenc játéka Androidon! Emlékszem, hogy órákon át játszottam vele. És úgy hiszem, nincs olyan ember, aki ne ismerné és imádná ezt a játékot. Pár napja lett elérhető és ingyenes, szóval hama-hama uzsgyi leszedni!
Blanca Suárez, a bárkából
Nem rég estem neki A bárka (El barco) c. spanyol sorozatnak. Nem rossz... azt kell mondjam nem rossz... bár még a szappanopera stílusjegyeitől maximálisan nem sikerült megszabadulni, egész szépen le tud kötni. Lehet nem is baj, hogy nem 100%-ig olyan, mint egy amerikai sorozat, biztos ettől van meg neki az a varázsa.
És Blanca varázsa...
És Blanca varázsa...
AA: Cross me
A Cross me, az egyik legjobb logikai játék, amivel valaha találkoztam androidon. 3 napja van fent, de ennyire függővé még nem váltam. ( A baj csak az, hogy az időt is elég erősen el lehet vele ütni.)
Kicsi hasonlít a sudokuhoz, de sokkal érdekesebb. A tábla oldalán fel vannak tüntetve a számok, hogy abban az oszlopban/sorban hány egymás mellett elhelyezkedő négyzet van, ez be kell "satírozni", míg a többit jelölhetjük egy "x"-vel. És a végén egy képet kapunk. Hogy melyiket kell besatírozni, az a többi sortól és oszloptól függ.
Elsőre talán nem érthető, de a tutorial elolvasása és az első kép megfejtése után, biztos nem fogjátok tudni lerakni. Nagy kijelző előny! :)
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)